Powracasz na tę stronę WWW?

Zaloguj się tutaj, podając nazwę użytkownika i hasło
(Przyjmowanie cookies (ciasteczek) musi być włączone w Twojej przeglądarce)Pomoc z Przyjmowanie cookies (ciasteczek) musi być włączone w Twojej przeglądarce

Czy jesteś w tym serwisie po raz pierwszy?

Serwis wyłączony, utrzymywany jedynie dla potrzeb archiwizacji kursów.

Nowa platforma edukacyjna Wydziału pod adresem https://e.wipie.ur.krakow.pl

Dane dostępowe (login + hasło) do platformy e-Learningowej WIPiE są identyczne jak w przypadku innych systemów informatycznych naszego Wydziału.

Dla wydziałowego systemu uwierzytelniania użytkowników opcja odzyskiwania hasła dla platformy e-Learningowej jest niedostępna. Studenci, którzy zapomnieli hasła, proszeni są o niezwłoczne zgłoszenie się do administratora z ważną legitymacją studencką. Jeżeli do profilu platformy przypisano konto mailowe inne niż studencke można również za jego pomocą (tylko w przypadku zmiany hasła) kontaktować się z administratorem.

Ze względów bezpieczeństwa na maile bez możliwości identyfikacji nadawcy (bez imienia, nazwiska, roku, typu, kierunku i specjalności studiów oraz numeru indeksu) administratorzy nie odpowiadają. Do korespondencji z administratorami wymagane jest również korzystanie z kont mailowych przypisanych do osobistego profilu na platformie.

Administrator: dr Krzysztof Molenda
e-Learning.WIPiE@ur.krakow.pl
tel. 012 662 46 24